Bandomasis testas

IT profesijoms reikalingų gebėjimų bandomasis testas

Tai yra gabumų atitikimo programavimui, dizainui ir susijusioms IT profesijoms testas (angl. IT aptitude test). Šis testas netiria Jūsų žinių, jis skirtas įvertinti Jūsų gabumus, polinkį į tam tikrą IT sritį.

Šis testas sudarytas IT mokslų daktaro Žilvino Vairos ir remiasi IQ, standartizuotais matematiniais testais bei dėmesio valdymo sudėtingose procedūrose testais. Šis testas vertina loginį mąstymą, problemų sprendimą, atpažinimą bei dėmesio valdymą sudėtingose procedūrose.

Labai svarbu - šis testas neįtraukia šių savybių, kurios taip pat svarbios daugumoje IT specialybių: kūrybiškumo, laiko planavimo, gebėjimo dirbti komandoje ir gebėjimo greitai savarankiškai mokytis. Taigi įsivertinti, ar turite šias savybes, turėsite patys.

Tai yra tik bandomasis testas, kuris susideda iš 12 klausimų. Jei gausite aukštą įvertinimą, pakviesime Jus atlikti oficialų testą mūsų akademijose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Įvertinę testo rezultatus taip pat rekomenduosime labiausiai, mūsų manymu, tinkančią programą.

Pateikdami savo duomenis sutinkate su puslapio naudojimosi taisyklėmis ir privatumo politika

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. "cookies"), kuriuos galite bet kada atšaukti pažymėdami "Nesutinku". Pažymėdami "Sutinku", patvirtinate kad susipažinote ir sutinkate su įmonės privatumo politika ir slapukų naudojimo tvarka.