Growth Hacking 8 savaitės

Vilnius
 • Google AdWords, Google Analytics, Facebook
 • lankytojų pritraukimas ir konvertavimas
 • labai svarbi sritis startuoliams
Pasitikrinkite, ar mūsų programos Jums - atlikite bandomąjį testą
 • Programos tipas: trumpasis kursas
 • Trukmė: 8 savaitės
 • Teorija: 3 ak val/d
 • Praktinis darbas: 5 ak val/d
 • Dėstymo kalba: lietuvių
 • Vietų grupėje: 15
 • Kaina: 990€
 • Finansavimas: taip
  Nuoroda
 • Praktika: nėra

APIE KURSĄ

Net jei ir esate rinkodaros profesionalas, vien rinkodaros principų išmanymo skaitmeninėje erdvėje neužtenka. Šis kursas Jums padės žingsnis po žingsnio sukurti skaitmeninės inbound rinkodaros kampaniją, naudojant pažangias priemones, įrankius lankytojų analizavimui ir įžvalgoms gauti, kurios padės šiuos lankytojų srautus konvertuoti į mokius klientus. Pasaulyje daugėjant didelio augimo potencialo įmonių skaičiui ir Lietuvoje populiarėjant startuoliams, ypatingai auga ir skaitmeninės rinkodaros profesionalų bei growth hacking specialistų poreikis.
Kursų metu ne tik susipažinsite su Google Analytics, AdWords ir Facebook naudojimo pagrindais rinkodarai, bet ir laikysite testus atitinkamų sertifikatų gavimui. Taip pat suvoksite kaip veikia Sales Funnel (pardavimų piltuvėlio) bei išmoksite SEO (paieškos variklių optimizavimo) principus.
Kursą parengė Arvydas Tamulis, growth hacking konsultantas, dirbęs su tokiomis įmonėmis kaip Oberlo, cgtrader.com ir padėjęs jų produktams pasiekti tarptautinį augimą.

KO IŠMOKSI?

 • Įtraukiamosios rinkodaros (angl. inbound marketing) principų
 • Pardavimų piltuvėlio (angl. sales funnel) kūrimo principų
 • SEO (search engine optimization) panaudojimo subtlybių
 • Duomenų rinkimo ir analizavimo naudojant Google Analytics ir Data Studio
 • Reklamos kanalų derinimo ir optimizavimo Google ir Facebook platformose
 • Konversijų analizavimo ir optimizavimo
 • Įvairių procesų testavimo

Papildoma informacija

Studentai į kursą turi ateiti su jau veikiančiu arba planuojamu startuoti produktu ar paslauga. Idealiausia – su veikiančia interneto svetaine. Reikalinga turėti nešiojamą kompiuterį.

kur galėsi pritaikyti žinias

Growth hacking / inbound marketing kursai yra skirti visiems, kurie šiuo metu dirba arba planuoja dirbti su produktų rinkodara skaitmeninėje erdvėje. Po kursų studentai galės įgytas žinias pritaikyti padėdami auginti savo startuolius ar kompanijų, kuriose dirba, pardavimus. Šis kursas ypač naudingas didelio augimo potencialą turintiems technologiniams produktams bei eksportuojančioms įmonėms.

IT specialistų paklausos augimas per ateinančius 10 m.

reikalavimai norintiems įstoti

 • Amžius: 18+ m.
 • Stojamojo testo balas: netaikoma
 • Išsilavinimas: vidurinis arba aukštesnis
 • Anglų kalbos žinios: pradedantysis arba aukštesnis lygis

diplomai ir sertifikatai

Šis kursas yra ilgųjų skaitmeninės rinkodaros kvalifikacijos studijų programos dalis, kurią sudaro trys intensyvių kursų moduliai.
Pabaigus vieną kursą akademija užskaito, kad studentas pabaigė trečdalį studijų, jam suteikiamas pažymėjimas, kad buvo išklausytas kursas. Pabaigus visą skaitmeninės rinkodaros studijų programą ir išlaikius egzaminą suteikiamas Skaitmeninės rinkodaros studijų diplomas.

Praktika

Baltic Talents akademijos karjeros centras rūpinasi praktikos vietų paieška savo studentams. Visiems geriausius įvertinimus gavusiems, kurie lankė visas paskaitas ir atliko visas savarankiškas užduotis, po kvalifikacinių studijų praktikos vieta gali būti pasiūloma su studento įsipareigojimu nenutraukti praktikos.
Po trumpųjų intensyvių kursų į praktikos vietas siunčiame tik dėstytojų rekomendacijas užsitarnavusius asmenis.

Karjera

2-4 metus dirbsite jaunesniuoju rinkodaros specialistu, kol tapsite patyrusiu specialistu ir sugebėsite tobulėti savarankiškai.
Specialistai su 7 metų patirtimi rinkoje vertinami jau kaip visiškai savarankiški dirbti net su tarptautiniais klientais.

darbdavio programos vertinimas
 • Kaip itin greitai augančiai organizacijai, startuoliui, mums reikalingi ne tik itin darbštūs, motyvuoti, bet ir labai greitai prisitaikantys ir spartaus augimo tempams paruošti asmenys.
  Mūsų įmonė orientuojasi į tarptautinius klientus ir į tarptautinę plėtrą, o Baltic Talents ruošiami specialistai mums labai tinka.

  Justas Malinauskas
  direktorius, UAB "Whatagraph"
Kaina
Growth Hacking Vilnius
990 €
Finansinė pagalba Padedame surasti finansinę pagalbą mokslams ir stipendijai

NET 67%

prašančių finansinės pagalbos padedame ją surasti

Mokslui už studijas kompensuoti ir stipendijai

Sužinok daugiau
Apie dėstytojus
Martynas Gedminas

Darbo patirtis interneto rinkodaros srityje 18 metų – iš jų 9 metai interneto rinkodaros ir vartotojų elgsenos analitika. 14 metų dirbo agentūroje Gaumina, 2014 m. įkūrė ir vadovauja kompleksinių analitikos sprendimų kompanijai “Alfa analitika”. Šiuo metu fokusuojasi vartotojų ir pirkėjų elgsenos analitikoje (modeliavimas, diegimas, žvalgyba, analizė, optimizavimas, vartotojų profiliavimas) užsienio ir Lietuvos įmonėms (el. komercija, finansai, draudimas, telekomunikacijos, internetinės paslaugos). Konsultuoja įmones dėl efektyvaus vartotojų duomenų panaudojimo rinkodaros, pardavimo srityse, kaip efektyviai reaguoti, planuoti, komunikuoti įmonės viduje. Projektų geografija: Lietuva, Latvija, Estija, Lenkija, JAV, Jungtinė Karalystė, Airija, Prancūzija, Švedija, Baltarusija, Rusija, Kinija, Vokietija.

Arvydas Tamulis

Daugiau kaip 10 metų patirtį sukaupęs ekspertas. Jis yra sėkmingai dirbęs su pigu.lt ir eurovaistine.lt, bet ir prisidėjęs prie daugelio tarptautinių projektų iš Lietuvos: Oberlo.com, filippoloreti.com, soundest.com, cgtrader.com, host1plus.com. Bei užsienio projektų: myjobs.com.mm (Mianmaras), bidz.com (JAV), nordisaga.com (JAV), weinteriors.co.uk (UK), academyclass.com (UK). Pasak Arvydo, lietuviai turi daug potencialo būti ne tik samdomi kaip programuotojai, bet ir patys pristatyti pasauliui įdomius projektus.

SUŽINOKITE DAUGIAU
Pateikdami savo duomenis sutinkate su puslapio naudojimosi taisyklėmis ir privatumo politika
Ačiū! Informacija gauta ir artimiausiu metu susisieksime su Jumis!
Kiti kursai