PHP programavimas 13 savaičių

Vilnius, Kaunas, Klaipėda
 • populiariausia programavimo kalba
 • PHP, MySQL, Laravel/Symfony
 • didelis skaičius darbo vietų Lietuvoje
Vilnius Kaunas Klaipėda
Pasitikrinkite, ar mūsų programos Jums - atlikite bandomąjį testą
 • Programos tipas: studijos
 • Trukmė: 13 savaičių
 • Teorija: 3 ak val/d
 • Praktinis darbas: 5 ak val/d
 • Dėstymo kalba: lietuvių
 • Vietų grupėje: 20
 • Kaina: 1390€
 • Finansavimas: taip
  Nuoroda
 • Praktika: praktikos projektas
 • Studijų pradžia Vilniuje: 2019-01-11
 • Studijų pradžia Kaune: 2018-11-13
 • Studijų pradžia Klaipėdoje: 2018-11-19

APIE KURSĄ

PHP programavimo studijos skirtos tiems, kurie nori išmokti programavimo esmės. Studijų metu studentai išmoks pažinti ir naudoti PHP kalbą, duomenų bazes bei populiariausius karkasus (framework).
Rinkis PHP programavimo studijas Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, jei nori išmokti kurti sudėtingesnį tinklalapių funkcionalumą ir paslaugas bei technologijas, kurios slypi už Front End programavimo ribų. PHP studijos yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori išmokti programuoti, bet nežino nuo ko pradėti.
PHP kalba naudojama didelei daliai interneto projektų kurti, yra gana lengvai ir greitai išmokstama. Šia kalba programuotojai gali atlikti daugelį įvairių įmonių reikalaujamų darbų, tad šių specialistų paklausa nemažėja – tiek samdomų darbuotojų, tiek freelancer’ių.

KO IŠMOKSI?

 • Objektinio programavimo pagrindai
 • PHP programavimo pagrindai, funkcionalumas, objektai bei klasės
 • Duomenų bazės ir populiariausi PHP karkasai
 • XML, RESTful API, web automatizavimas
 • Klaidų valdymas (unit tests)
 • Pažangaus objektinio programavimo principai
 • Turinio valdymo sistemų pritaikymas
 • Saugumo ir projektavimo šablonų pagrindai

kur galėsi pritaikyti žinias

PHP programuotojai kuria pagrindinį tinklalapio funkcionalumą, dirba su įvairiomis duomenų bazėmis bei naujausiomis technologijomis. Šie programuotojai gali dirbti daug skirtingų darbų, jų pageidauja tiek didžiulės korporacinės įmonės, tiek pačios įvairiausios reklamos agentūros, tad visuomet bus lengva rasti darbą.
Taip pat studijų metu įgytas programavimo pradžiamokslis yra puikus atspirties taškas renkantis tolimesnes programavimo studijas arba siejant savo karjerą su PHP kalba. Studentai, nusprendę po PHP studijų rinktis kitas, tokias kaip Front End ar Java programavimas, gali tapti Full stack web programuotojais, kurių paklausa kasmet auga.

IT specialistų paklausos augimas per ateinančius 10 m.

reikalavimai norintiems įstoti

 • Amžius: 18+ m.
 • Stojamojo testo balas: 7 ar didesnis
 • Išsilavinimas: vidurinis arba aukštesnis
 • Anglų kalbos žinios: pradedantysis arba aukštesnis lygis

diplomai ir sertifikatai

Šios programavimo studijos yra  Žiniatinklio (Full stack) programuotojo kvalifikacijos programos dalis, kurią sudaro iš viso trys intensyvių kursų moduliai.
Pabaigus šias studijas akademija užskaito, kad studentas pabaigė du trečdalius kvalifikacinės programos, suteikiamas pažymėjimas, kad buvo išklausytos atitinkamos studijos. Pabaigus visą  Žiniatinklio (Full stack) programavimo kvalifikacijos ilgųjų studijų programą ir išlaikius kvalifikacinį egzaminą suteikiamas oficialus Žiniatinklio programuotojo kvalifikacijos diplomas.

Pabaigusiems kvalifikacinę programą studentams pasirinktinai rekomenduosime išlaikyti visame pasaulyje pripažįstamus kvalifikacijos sertifikatus. Po šio kurso mūsų asocijuotame testavimo centre PEARSON VUE pasiūlysime išlaikyti Zend ir arba CIW sertifikatus.

Praktika

Baltic Talents akademijos karjeros centras rūpinasi praktikos vietų paieška savo studentams. Visiems geriausius įvertinimus gavusiems, kurie lankė visas paskaitas ir atliko visas savarankiškas užduotis, po kvalifikacinių studijų praktikos vieta gali būti pasiūloma su studento įsipareigojimu nenutraukti praktikos.
Po trumpųjų intensyvių kursų į praktikos vietas siunčiame tik dėstytojų rekomendacijas užsitarnavusius asmenis.

Karjera

Su mūsų IT rinkoje aukštai vertinamomis kvalifikacinėmis studijomis, jei įdėsite pakankamai pastangų ir laiko bei demonstruosite išskirtinę motyvaciją, pradėsite dirbti iškart po praktikos.
2-4 metus dirbsite jaunesniuoju programuotoju, kol tapsite patyrusiu specialistu ir sugebėsite tobulėti savarankiškai.
Specialistai su 7 metų patirtimi rinkoje labai vertinami ir gali dirbti savarankiški net su tarptautiniais klientais.

darbdavio programos vertinimas
 • Kaip viena seniausių IT įmonių šalyje, mes esame dirbę su ne viena universitetine ar kita aukštojo mokslo įstaiga. Pabandę padirbti su Baltic Talents akademija labai nudžiugome, kad į praktikas ateina itin motyvuoti ir gebantys savarankiškai dirbti asmenys.
  Mes esame itin sudėtinga ir disciplinuota įmonė bei orientuojamės į savo IT produktų kūrimą, todėl kviečiame Baltic Talents studentus jungtis prie mūsų komandos.

  Justinas Jauneika
  UAB „Prototechnika“, Sistemų architektūros vadovas
Kaina
PHP programavimas Vilnius, Kaunas, Klaipėda
1390 €
Finansinė pagalba Padedame surasti finansinę pagalbą mokslams ir stipendijai

NET 67%

prašančių finansinės pagalbos padedame ją surasti

Mokslui už studijas kompensuoti ir stipendijai

Sužinok daugiau
Apie dėstytojus
Eimantas Kasperiūnas

Daugiau nei 8 metų laisvai samdomo darbuotojo patirtį turintis web programuotojas Eimantas specializuojasi Front End ir JavaScript programavimo srityje

Nerijus Bistrickis

ICP (ISAgile Certified Professional) sertifikuotas ir daugiau negu 5 metų patirtį turintis Nerijus dirbo su įvairaus pobūdžio ir apimčių projektais tiek su Lietuvos, tiek su užsienio (JAV, Olandija, N. Zelandija, Australija) įmonėmis ar rinkomis. Prieš metus laiko prisijungė prie JAV įmonės “Sj Digital LLC”.

Darjuš Kazakevič

Daugiau nei 8 metų patirtį sukaupęs Darjuš yra dirbęs tiek laisvai samdomu programuotoju, kurdamas sistemas ir užsakovams, ir nuosaviems projektams, siekiant pasyvių pajamų, tiek programuotoju verslo įmonėse ir valstybinėse institucijose. Taip pat turi 3 metų patirtį administruojant ir vystant vienus didžiausią lankomumą Lietuvoje turinčius portalus bei soc. tinklų puslapius.

Vaidotas Šačkus

Vaidotas turi sukaupęs daugiau nei 10 metų PHP programavimo patirtį tiek valstybiniame, tiek privačiame sektoriuje. Dėstytojo portfolio sukaupti darbai logistikos, skambučių centrų, telekomunikacijų, lažybų ir azartinių lošimų bei kitų sričių web sistemose. Vaidotas pasirengęs paruošti žmones darbo rinkai.

Kostas Banys

Kostas yra patyręs full-stack (Front End ir Back End) programuojas, dirbęs tiek su kūrybiniais projektai (moofe.com, codaagency.com), tiek su unikaliais sprendimais verslui (packipin.com ir GPS sekimo sprendimai sunkvežimiams, automobiliams, laivams, konteineriams ir jų turiniui bei įvairiai kitai technikai – produktas skirtas Arabijos šalių rinkai).

Valdas Žiemys

Informacinių technologijų srityje tiek darbuotojo, tiek darbdavio poziciją atstovavęs Valdas Žiemys yra gerai susipažinęs su reikalavimais šioje rinkoje, todėl Baltic Talents Akademijoje yra pasiruošęs pasidalinti savo patirtimi bei išmokyti šiandien itin reikalingų programavimo žinių.

Doc. Dr. Gediminas Gricius

Web programavimo metinės programos vadovas Doc. Dr. Gediminas Gricius. Gediminas – universitetų dėstytojas, IT mokslų daktaras, Back-End specialistas, IT įmonės savininkas ir žmogus, kuris tiki, kad gero programavimo galima išmokti per keletą mėnesių.

SUŽINOKITE DAUGIAU
Pateikdami savo duomenis sutinkate su puslapio naudojimosi taisyklėmis ir privatumo politika
Ačiū! Informacija gauta ir artimiausiu metu susisieksime su Jumis!
Kiti kursai